WWW.MAKHFIGAH.COM

جامع ترین پرتال دانشگاهی

vip downlod

 

 

telegram baner

لحظه به لحظه

 

lahze be lahze

پشتیبانی از طریق یاهو

به گزارش مخفیگاه ، به نقل از خبرگزاری ایسنا،با حذف شهریه دانشجویی در ایالت «نیدرزاکسن» آلمان که از ترم زمستانی سال 2014 میلادی به اجرا درخواهد آمد، تحصیل در تمامی دانشگاه‌های دولتی آلمان از سال آینده میلادی پس از هشت سال دوباره رایگان خواهد شد.

تحصیل رایگان در دانشگاه‌های دولتی آلمان

علاوه بر دانشگاه مقصد ، شهر یا کشوری که درآن قصد ادامه تحصیل دارید شهر دانشگاه محل تحصیل برای شما اهمیت دارد . لذا برآن شدیم ، 10 شهر دانشگاهی برتر جهان در سال 2013 میلادی با استناد به اطلاعات اخذ شده از موسسه اعتبارسنجی دانشگاه‌های جهانی، «کیو اس» را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم .

به گزارش مخفیگاه ، به نقل از خبرگزاری ایسنا،یک دانشجوی دانشگاه «هاروارد» آمریکا برای فرار از امتحانات پایان‌ترم یک ایمیل تهدیدآمیز با محتوای بمب‌گذاری به دانشگاه ارسال کرد.

شاید قصد داشته باشید در آینده ای نزدیک برای ادامه تحصیل به یک کشور خارجی سفر کنید و سوالات زیادی درباره این موضوع به ذهنتان نقش بسته باشد. به همت تبم مدیریتی مخفیگاه در این مطلب فقط پروسه پذیرش گرفتن در دانشگاه های خارجی را مرور می کنیم.به امید آنکه مورد رضایت شما قرار گیرد .

به گزارش مخفیگاه ، به نقل از خبرگزاری ایسنا،دولت مالزی به زندانی‌های این کشور اجازه می‌دهد تا در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا ادامه تحصیل دهند.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction