جزییات جدید تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی ( کارشناسی ناپیوسته )

جزییات جدید آزمون کاردانی به کارشناسی ( کارشناسی ناپیوسته ) , اخبار دانشگاهی  , کارشناسی ناپیوسته,کاردانی به کارشناسی , , تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی , تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته,آزمون کاردانی به کارشناسی,آزمون کارشناسی ناپیوسته , تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی , تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته

به گزارش اخبار دانشگاهی مخفیگاه ، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با بیان اینکه جزئیات تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی ناپیوسته چهارشنبه چهارم دی‌ماه اعلام می‌شود، گفت: برای شرکت داوطلبان در تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 92، محدودیتی در رابطه با تناسب رشته دوره کاردانی با انتخاب رشته در دوره کارشناسی وجود ندارد و این محدودیت فقط در گروه آموزشی پزشکی استثنا است.

 

وی افزود: اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با جزئیات تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 92 نیز در روز چهارشنبه 4 دی ماه 92 منتشر می‌شود.

توکلی گفت: از روز یکشنبه 8 دی ماه تا پنجشنبه 12 دی ماه نیز داوطلبان می‌توانند به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  مراجعه و پس از پرداخت وجه مربوط برای ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام کنند.

وی ادامه داد: تمام داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1392، ثبت‌نام و شرکت کرده‌اند (اعم از حاضران و غائبان) و نیز داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌توانند در مرحله تکمیل ظرفیت برای بهمن ماه سال  92 ثبت‌نام کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: در برخی از کدرشته‌های تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی پذیرش براساس نمره آزمون از بین شرکت کنندگان در آزمون و برای برخی از کدرشته‌های  تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی در آزمون مذکور پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل مقطع کاردانی) صورت می‌پذیرد.

وی افزود: در برخی از کدرشته‌های امتحانی آزمون مذکور در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش صورت نمی‌گیرد و لذا داوطلبان لازم است پس از کسب اطلاع از رشته‌هایی که پذیرش در آنها صورت می‌پذیرد، نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام کنند.

نوشتن دیدگاه