اعلام جزئیات تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در 4 دی

اعلام جزئیات تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در 4 دی  ,

به گزارش اخبار دانشگاهی مخفیگاه ، به نقل از خبرگزاری فارس، اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با جزئیات تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی در روز چهارشنبه 4 دی ماه 92 منتشر می‌شود.

 

بر اساس این گزارش، از روز یکشنبه 8 دی ماه تا پنجشنبه 12 دی ماه نیز داوطلبان می‌توانند به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  مراجعه و پس از پرداخت وجه مربوط برای ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام کنند.

تمام داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1392، ثبت نام و شرکت کرده‌اند (اعم از حاضران و غائبان) و نیز داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت نام نکرده‌اند می‌توانند در مرحله تکمیل ظرفیت برای بهمن ماه سال  92 ثبت‌نام کنند.

در برخی از کدرشته‌های تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی پذیرش براساس نمره آزمون از بین شرکت کنندگان در آزمون و برای برخی از کدرشته‌های  تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی در آزمون مذکور پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل مقطع کاردانی) صورت می‌پذیرد.

در برخی از کدرشته‌های امتحانی آزمون مذکور در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش صورت نمی‌گیرد و لذا داوطلبان لازم است پس از کسب اطلاع از رشته‌هایی که پذیرش در آنها صورت می‌پذیرد، نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام کنند.

نوشتن دیدگاه