WWW.MAKHFIGAH.COM

جامع ترین پرتال دانشگاهی

vip downlod

 

 

telegram baner

toefl-logo

ن امتحان بسیار شبیه امتحان تافل ورقه‌ای می‌باشد، با این تفاوت که پشت کامپیوتر برگزار می‌شود. تفاوت‌ها و شباهت‌های آن عبارتند از :

toefl-ibt

تفاوت عمده ی آزمون iBT با دو نوع دیگر تافل ، افزوده شدن بخش Speaking و حذف بخش Structure از آن مي باشد. سیاست سازمان ETS آن است که این آزمون را رفته رفتهجایگزین امتحان PBT نماید. شیوه ی سنجش در این آزمون واقعی‌تر است و هر 4 مهارت زبان در آن مورد سنجش قرار می‌گیرند.

PBT exam 2

دارای 4 بخش می باشد. امتیاز این امتحان از 310 تا 677 می باشد که به جمع نمره 3 بخش آن مربوط شده و نمره بخش نوشتاری جدا محاسبه می شود.

to

مراکز برگزاری آزمون تافل در ایران ( TOEFL Centers )

IELTS logo

امتحان آیلتس در دو نوع مختلف آکادميک و جنرال ترينيگ برگزار می‌شود.

IELTS logo

تیجه ی آزمون 13 روز پس از آزمون کتبی از طریق وب سایت : http://results.ielts.org/ اعلام می گردد .

IELTS logo

ثبت نام در هر سه مرکز از طریق وبسایتشان و با هزینه ها و شرایط نسبتا مشابه انجام میشود، ولی روند ثبت نام آنلاین با توجه به مرکز آزمونی که انتخاب میکنید ممکن است کمی تفاوت داشته باشد. برای اطلاع از این روندها بخش ثبت نام مربوط به هر مرکز را مطالعه بفرمائید.

sanjesh.org-ielts

سازمان سنجش تنها مرجع صادرکننده مجوز فعاليت جهت برگزاري آزمون هاي بين المللي در ايران مي باشد و فعاليت مراکزي که از اين سازمان مجوز اخذ نکرده اند فاقد اعتبار و غيرقانوني مي باشد .

IELTS logo

امتحان Academic منابع متعددی در زمینه آمادگی برای این آزمون وجود دارد که مهمترین و معروفترین آنها 8 جلد کتاب کمبریج آیلتس می باشد که هر جلد شامل 4 آزمون مشابه باآزمون اصلی می باشد.

 IELTS logo

 

آزمون آیلتس آکادمیک مخصوص كسانی است كه می خواهند در یك دانشگاه انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند .

toefl2

آزمون تافل ( TOEFL ) یکی از چندین آزمون بین المللی است که موسسه‌ی ETS برگزار می‌نمايد. هدف ازاین آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی آزمون دهنده بر اساس مهارت‌های چهارگانه ی خواندن، شنيدن،سخن گفتن،ونوشتن است.این آزمون در حال حاضر به دو شکل PBT و iBT برگزار می شود.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction