WWW.MAKHFIGAH.COM

جامع ترین پرتال دانشگاهی

vip downlod

 

 

telegram baner

IELTS logo

امتحان آیلتس در دو نوع مختلف آکادميک و جنرال ترينيگ برگزار می‌شود.

IELTS logo

تیجه ی آزمون 13 روز پس از آزمون کتبی از طریق وب سایت : http://results.ielts.org/ اعلام می گردد .

IELTS logo

ثبت نام در هر سه مرکز از طریق وبسایتشان و با هزینه ها و شرایط نسبتا مشابه انجام میشود، ولی روند ثبت نام آنلاین با توجه به مرکز آزمونی که انتخاب میکنید ممکن است کمی تفاوت داشته باشد. برای اطلاع از این روندها بخش ثبت نام مربوط به هر مرکز را مطالعه بفرمائید.

sanjesh.org-ielts

سازمان سنجش تنها مرجع صادرکننده مجوز فعاليت جهت برگزاري آزمون هاي بين المللي در ايران مي باشد و فعاليت مراکزي که از اين سازمان مجوز اخذ نکرده اند فاقد اعتبار و غيرقانوني مي باشد .

IELTS logo

امتحان Academic منابع متعددی در زمینه آمادگی برای این آزمون وجود دارد که مهمترین و معروفترین آنها 8 جلد کتاب کمبریج آیلتس می باشد که هر جلد شامل 4 آزمون مشابه باآزمون اصلی می باشد.

 IELTS logo

 

آزمون آیلتس آکادمیک مخصوص كسانی است كه می خواهند در یك دانشگاه انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند .

IELTS logo

نوع جنرال ترينينگ آزمون آیلتس  معلومات داوطلبان را در سطحی وسيعتر و در بستری علمی – اجتماعی می‌سنجد. آزمون جنرال‌ترينينگ برای کسانی مناسب است که قصد دارند تحصيلات پيش‌دانشگاهی خود را در کشوری انگليسی زبان به ‌پايان برسانند و يا به‌منظور گذراندن دوره‌های کوتا‌ه‌مدت کاری و يا دست‌يافتن به‌فرصت‌های شغلی قصد سفر به اين کشور‌ها را دارند. به‌علاوه کارنامه اين امتحان از جمله مدارکی است که در جريان بررسی پرونده‌های مهاجرت کشورهای استراليا، نيوزلند و کانادا از متقاضيان طلب می‌شود.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction